Aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności - na bieżąco informujemy Was o PROMOCJACH i ważnych chwilach, związanych z życiem Salonów.

Świętuj z nami 15 urodziny!

31 marzec 2014

1 kwietnia świętujemy 15-lecie istnienia na rynku. Serdecznie zapraszamy na pyszny tort i do wspólnej zabawy, w której można wygrać nagrody o wartości 15 tyś zł.

Nagroda główna to weekend dla dwojga w Osadzie Wędrowca, jak również: komplet szwajcarskich garnków o wartosci 6 tyś zł, komplet satynowej pościeli 3D o wartości 550 zł, mata ozonowa do kąpieli o wartości 400 zł, Days spa dla dwojga w Osadzie Wędrowca i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Wystarczy tylko skorzystać z naszych usług, zakupić profesjonalny kosmetyk oraz odpowiedzieć na pytanie: Gdzie otworzyliśmy pierwszy Salon Fryzjerski O'LA?

Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 maja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom, którzy cenią nasz profesjonalizm i wysoki poziom usług, o czym świadczy fakt, że mamy wśród nich szerokie grono tych, którzy korzystają z naszych usług od początku istnienia Salonów.

jpgPowiększ plakat
(zobacz pozostałe aktualności)

Nasz salon


ul. Damroki 12
Gdynia Fikakowo
tel. 58 669-03-07Salon Fryzjerski O'LA przy ul. Damroki 12 czynny jest w godzinach:

pon-piątek 9:00-20:00

sobota  8:00-16:00.

 

Współpracujemy z renomowaną, włoską firmą SENS.US, która bazuje na naturalnych, ekologicznych produktach. 

Bardzo ważny dla nas jest nieustający rozwój i (czytaj więcej)Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 O'la | Test zgodności W3C: HTML
Powered by SkyCMS